Tıkla Hemen Ara

Hakkımızda

Hakkımızda

Halatsan olarak, Türkiye’den yüksek kalitede yük taşıma halatları üretiyoruz.

Halatsan, yüksek kaliteli yük taşıma halatlarını, Avrupa standartlarında, Türkiye’den dünyaya, kusursuz müşteri memnuniyeti ile sunuyor.

Türkiye ve dünya çapında oldukça güçlü referanslarımız mevcut. Tecrübeli, alanında uzman ekibimiz ve satış partnerlerimizle, globalde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran etik değerlerinin sosyal sorumluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir verimlilikle faaliyet gösteren müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan üreten yetiştiren ve geliştiren bir işletme olmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve  dünyanın her yerinde yaygın güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan herkesimin çözüm ortağı olup müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden sürekli fark ve değer yaratan her aşamada bir işletmeden daha fazlasını vaad eden evrensel saygın ve piyasa değeri yüksek lider bir marka olmaktır.


Kalite ve Üretim Sertifikalarımız

  • TS EN1492-1/AC:2008
  • DIN EN 1492-1
  • DIN 60005
  • Makine Emniyeti Yönetmeliği 98/37/AT
  • CE

Open chat